Mailhandler (7.x-2.3) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Protocol
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: %name must be a positive integer.
bo: %name་ནི་ངེས་པར་དུ་ཧྲིལ་གྲངས་ཕོ་ཞིག་ཡིན་དགོས།
