Mailhandler (7.x-2.3) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Password
et: Parool

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Not found
et: Ei leitud

en: Domain
et: Domeen

en: Folder
et: Kaust

en: Attachments
et: Manused

en: %name must be a positive integer.
et: %name peab olema positiivne täisarv.
