Mailhandler (7.x-2.3) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Password
fi: Salasana

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Protocol
fi: Protokolla

en: Port
fi: Portti

en: Attachments
fi: Liitteet

en: Mailbox
fi: Postilaatikko

en: %name must be a positive integer.
fi: %name on oltava positiivinen kokonaisluku.
