Mailhandler (7.x-2.3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Email address
is: Teldupostbústaður

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Password
is: Loyniorð

en: Port
is: Portur

en: Attachments
is: Viðfesti

en: %name must be a positive integer.
is: %name má vera eitt positivt heiltal.
