Mailhandler (7.x-2.3) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Password
fr: Mot de passe

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Domain
fr: Domaine

en: Security
fr: Sécurité

en: Protocol
fr: Protocole

en: Folder
fr: Répertoire

en: Attachments
fr: Pièces jointes

en: %name must be a positive integer.
fr: %name doit être un entier positif.
