Mailhandler (7.x-2.3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Password
jv: Sandhi

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Security
jv: Jagabaya

en: %name must be a positive integer.
jv: %name must be a positive integer.udu wilangan bulat positif.
