Mailhandler (7.x-2.3) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Protocol
kn: ಪ್ರೊಟೊಕಾಲ್

en: Folder
kn: ಹೊಸ ಕಡತಕೋಶ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು
