Mailhandler (7.x-2.3) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Port
ku: دەروازە

en: Attachments
ku: پاشکۆکان
