Mailhandler (7.x-2.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Not found
mr: सापडले नाही
