Mailhandler (7.x-2.4) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Password
be: Пароль

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Domain
be: Дамен

en: Port
be: Порт

en: Attachments
be: Дадаткі
