Mailhandler (7.x-2.4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Password
eo: Pasvorto

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj
