Mailhandler (7.x-2.4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Password
eu: Pasahitza

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Domain
eu: Domeinua

en: Protocol
eu: Protokoloa

en: Port
eu: Ataka

en: Attachments
eu: Eranskinak
