Mailhandler (7.x-2.4) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Username
de: Aawändername

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: User ID
de: Aawänder-ID

en: Not found
de: Nid gfunde

en: Domain
de: Domäne

en: Port
de: Aaschluss
