Mailhandler (7.x-2.4) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Username
it: Nome utente

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: User ID
it: ID utente

en: Not found
it: Non trovato

en: Domain
it: Dominio

en: Security
it: Sicurezza

en: Protocol
it: Protocollo

en: Port
it: Porta

en: Attachments
it: Allegati
