Mailhandler (7.x-2.4) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Password
ka: პაროლი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Domain
ka: დომენი

en: Protocol
ka: პროტოკოლი

en: Port
ka: პორტი

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები
