Mailhandler (7.x-2.4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur
