Mailhandler (7.x-2.4) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Password
tr: Parola

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Security
tr: Güvenlik

en: Protocol
tr: İletişim Kuralları

en: Folder
tr: Klasör

en: Attachments
tr: Ekler

en: Mailbox
tr: Posta kutusu
