Mailhandler (7.x-2.5) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Subject
az: Mövzu

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Password
az: Parol

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Domain
az: Domen

en: Security
az: Təhlükəsizlik
