Mailhandler (7.x-2.5) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Username
bg: Потребителско име

en: Subject
bg: Тема

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Password
bg: Парола

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Protocol
bg: Протокол

en: Port
bg: Порт

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Mailbox
bg: Пощенска кутия
