Mailhandler (7.x-2.5) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Subject
cs: Předmět

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Password
cs: Heslo

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Domain
cs: Doména

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Protocol
cs: Protokol

en: Folder
cs: Složka

en: Attachments
cs: Přílohy

en: %name must be a positive integer.
cs: %name musí být kladné celé číslo.
