Mailhandler (7.x-2.5) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Username
da: Brugernavn

en: Subject
da: Emne

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Password
da: Adgangskode

en: User ID
da: Bruger ID

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Domain
da: Domæne

en: Security
da: Sikkerhed

en: Protocol
da: Protokol

en: Folder
da: Mappe

en: Attachments
da: Bilag

en: Test connection
da: Kontrollér forbindelse

en: The domain of the server used to collect mail.
da: Domænenavnet på serveren som indsamler e-mail.

en: Extra commands
da: Ekstra kommandoer

en: The message subject.
da: Meddelelsens emne.

en: %name must be a positive integer.
da: %name skal være et positivt heltal.
