Mailhandler (7.x-2.5) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Subject
hi: विषय

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Security
hi: सुरक्षा

en: Port
hi: पोर्ट

en: Attachments
hi: संलग्नी
