Mailhandler (7.x-2.5) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Password
kk: Құпиясөз

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Attachments
kk: Косымшалар
