Mailhandler (7.x-2.5) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്
