Mailhandler (7.x-2.5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Username
my: အမည်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Password
my: စကားဝှက်
