Mailhandler (7.x-2.5) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Password
nl: Wachtwoord

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Domain
nl: Domein

en: Security
nl: Beveiliging

en: Folder
nl: Map

en: Port
nl: Poort

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Test connection
nl: Verbinding testen

en: mailhandler
nl: Mailhandler

en: %name must be a positive integer.
nl: %name moet een positief geheel getal zijn.

en: Message ID
nl: Bericht-ID
