Mailhandler (7.x-2.5) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Subject
oc: Objècte

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Password
oc: Senhal

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Domain
oc: Domeni

en: Protocol
oc: Protocòl

en: Folder
oc: Dorsièr

en: Port
oc: Pòrt

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: %name must be a positive integer.
oc: %name deu èsser un entièr positiu.
