Mailhandler (7.x-2.5) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ
