Mailhandler (7.x-2.5) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Title
pt: Título

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Subject
pt: Assunto

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Password
pt: Senha

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Domain
pt: Domínio

en: Security
pt: Segurança

en: Protocol
pt: Protocolo

en: Folder
pt: Pasta

en: Port
pt: Porta

en: Attachments
pt: Anexos

en: Mailbox
pt: Caixa de email

en: From header
pt: Cabeçalho From

en: The message subject.
pt: O assunto da mensagem.

en: %name must be a positive integer.
pt: %name deve ser um número inteiro e positivo.
