Mailhandler (7.x-2.5) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Subject
ru: Тема

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Password
ru: Пароль

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Not found
ru: Не найдено

en: Domain
ru: Домен

en: Security
ru: Безопасность

en: Protocol
ru: Протокол

en: Folder
ru: Папка

en: Port
ru: Порт

en: Attachments
ru: Вложения

en: From header
ru: Из заголовка

en: Delete messages after they are processed?
ru: Удалить сообщения после обработки?

en: %name must be a positive integer.
ru: %name должен быть положительным целым числом.

en: Message ID
ru: № сообщения
