Mailhandler (7.x-2.5) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Subject
si: කාරණය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Password
si: මුරපදය
