Mailhandler (7.x-2.5) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Subject
sl: Zadeva

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Password
sl: Geslo

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Domain
sl: Domena

en: Port
sl: Vrata

en: Attachments
sl: Priponke
