Mailhandler (7.x-2.5) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Password
ug: پارول

en: Not found
ug: تاپالمىدى
