Mailhandler (7.x-2.5) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Subject
uk: Тема

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Password
uk: Пароль

en: User ID
uk: ID користувача

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Domain
uk: Домен

en: Security
uk: Безпека

en: Protocol
uk: Протокол

en: Folder
uk: Тека

en: Port
uk: Порт

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Test connection
uk: Перевірити з'єднання

en: Mailbox
uk: Скринька

en: The message subject.
uk: Тема повідомлення.

en: %name must be a positive integer.
uk: %name повинен бути додатнім цілим числом.

en: Message ID
uk: ID повідомлення
