Mailhandler (7.x-2.9) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Subject
af: Onderwerp

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Password
af: Wagwoord

en: Attachments
af: Aanhangsels
