Mailhandler (7.x-2.9) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Subject
bn: বিষয়

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Port
bn: পোর্ট
