Mailhandler (7.x-2.9) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Subject
el: Θέμα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Password
el: Συνθηματικό

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Protocol
el: Πρωτόκολλο

en: Folder
el: Φάκελος

en: Port
el: Θύρα

en: Attachments
el: Συνημμένα
