Mailhandler (7.x-2.9) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Username
fil: Bansag

en: Subject
fil: Paksa

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Password
fil: Hudyat
