Mailhandler (7.x-2.9) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Subject
hu: Tárgy

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Password
hu: Jelszó

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Not found
hu: Nem található

en: Security
hu: Biztonság

en: Protocol
hu: Protokoll

en: Folder
hu: Mappa

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Test connection
hu: Kapcsolat tesztelése

en: Extra commands
hu: Extra parancsok

en: The message subject.
hu: Az üzenet tárgya.

en: Default character encoding
hu: Alapértelmezett karakterkódolás

en: Message ID
hu: Üzenetazonosító

en: Default commands (authenticated users)
hu: Alapértelmezés szerinti parancsok (azonosított felhasználók)

en: Default commands (anonymous users)
hu: Alapértelmezés szerinti parancsok (nem azonosított felhasználók)
