Mailhandler (7.x-2.9) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Username
is: Notendanafn

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Password
is: Lykilorð

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Attachments
is: Viðhengi
