Mailhandler (7.x-2.9) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Username
lt: Nario vardas

en: Subject
lt: Tema

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Password
lt: Slaptažodis

en: User ID
lt: Nario ID

en: Not found
lt: Nerasta

en: Domain
lt: Domenas

en: Security
lt: Saugumas

en: Folder
lt: Katalogas

en: Port
lt: Šliuzas

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Message ID
lt: Žinutės ID
