Mailhandler (7.x-2.9) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Password
mn: Нууц үг

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Domain
mn: Домэйн
