Mailhandler (7.x-2.9) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Username
ps: کارن نوم

en: Subject
ps: موضوع

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Password
ps: پټ توری

en: Protocol
ps: پروتوکول

en: Port
ps: درشل (پورټ)
