Mailhandler (7.x-2.9) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Subject
ro: Subiect

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Password
ro: Parolă

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Domain
ro: Domeniu

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: Message ID
ro: ID-ul mesajului
