Mailhandler (7.x-2.9) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Port
ta: துறை

en: Attachments
ta: இணைப்புகள்
