Mailhandler (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Password
gl: Contrasinal

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Not found
gl: Non atopada

en: Domain
gl: Dominio

en: Security
gl: Seguranza

en: Protocol
gl: Protocolo

en: Port
gl: Porto

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: %name must be a positive integer.
gl: %name debe ser un enteiro positivo.
