Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Continue
be: Працягнуць

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.

en: Continue?
be: Працягнуць?

en: A new address has been generated.
be: Новы адрас быў створаны.

en: Generate new
be: Стварыць новы

en: address format
be: фармат адрэсы
