Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།
