Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Continue
ca: Continua

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Are you sure?
ca: Esteu segur?

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.
