Mailhandler Single Mailbox (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Your settings have been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.
